Menu

U9 - Årgang 2012 drenge

holdleder
profilepic
Vivi Grewy Kattenhøj
træner
ingen img
Jacob Troelsen
træner
ingen img
Andy Schenk
træner
profilepic
Lars Højgaard Hansen
træner
ingen img
Christian Göte
Afdelingsleder
ingen img
Marie Louise Daugaard
Trænerspirer
profilepic
Marius Bredvig
Trænerspirer
profilepic
Oskar Black landrock
Trænerspirer
profilepic
Oliver Mørup
træner
ingen img
Bjarke Pedersen
træner
ingen img
Jimmy With Pedersen
træner
ingen img
Heine Kristensen
Træner
profilepic
Klaus Søndergaard

KampprogramU9 Drenge A (12) INDE • Pulje 191

December 2020

Vildbjerg SF
13. dec
Kl. 13.00
Ude
Vildbjerg Stadionhal

Ikast FC (1)

Ikast FC (1)
13. dec
Kl. 13.14
Hjemme
Vildbjerg Stadionhal

Rindum SU

Ikast FC (1)
13. dec
Kl. 13.42
Hjemme
Vildbjerg Stadionhal

Vildbjerg SF

Rindum SU
13. dec
Kl. 13.56
Ude
Vildbjerg Stadionhal

Ikast FC (1)

KampprogramU9 Drenge A (12) INDE • Pulje 192

December 2020

Herning Fremad
13. dec
Kl. 10.10
Ude
Nordvest Hallen (inde)

Ikast FC (2)

Ikast FC (2)
13. dec
Kl. 10.30
Hjemme
Nordvest Hallen (inde)

Tjørring IF

Viborg Sdrm. IK (1)
13. dec
Kl. 10.50
Ude
Nordvest Hallen (inde)

Ikast FC (2)

Ikast FC (2)
13. dec
Kl. 11.10
Hjemme
Nordvest Hallen (inde)

Herning Fremad

Tjørring IF
13. dec
Kl. 11.30
Ude
Nordvest Hallen (inde)

Ikast FC (2)

KampprogramU9 Drenge C (12) INDE • Pulje 202

December 2020

Vildbjerg SF
12. dec
Kl. 15.00
Ude
Vildbjerg Stadionhal

Ikast FC (1)

Ikast FC (1)
12. dec
Kl. 15.20
Hjemme
Vildbjerg Stadionhal

Videbæk IF

Ikast FC (1)
12. dec
Kl. 15.50
Hjemme
Vildbjerg Stadionhal

Tim GIF

Ikast FC (1)
12. dec
Kl. 16.00
Hjemme
Vildbjerg Stadionhal

Vildbjerg SF

Videbæk IF
12. dec
Kl. 16.20
Ude
Vildbjerg Stadionhal

Ikast FC (1)

KampprogramU9 Drenge C (12) INDE • Pulje 203

December 2020

Tjørring IF
12. dec
Kl. 11.10
Ude
Aulum Fritidscenter (inde)

Ikast FC (2)

Ikast FC (2)
12. dec
Kl. 11.30
Hjemme
Aulum Fritidscenter (inde)

Aulum IF

Herning KFUM
12. dec
Kl. 11.50
Ude
Aulum Fritidscenter (inde)

Ikast FC (2)

Ikast FC (2)
12. dec
Kl. 12.10
Hjemme
Aulum Fritidscenter (inde)

Tjørring IF

Aulum IF
12. dec
Kl. 12.30
Ude
Aulum Fritidscenter (inde)

Ikast FC (2)

StillingU9 Drenge A (12) INDE • Pulje 191

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Ikast FC (1) 0 0 0 0 0
2 Rindum SU 0 0 0 0 0
3 Vildbjerg SF 0 0 0 0 0

StillingU9 Drenge A (12) INDE • Pulje 192

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Herning Fremad 0 0 0 0 0
2 Ikast FC (2) 0 0 0 0 0
3 Tjørring IF 0 0 0 0 0
4 Viborg Sdrm. IK (1) 0 0 0 0 0

StillingU9 Drenge C (12) INDE • Pulje 202

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Ikast FC (1) 0 0 0 0 0
2 Tim GIF 0 0 0 0 0
3 Videbæk IF 0 0 0 0 0
4 Vildbjerg SF 0 0 0 0 0

StillingU9 Drenge C (12) INDE • Pulje 203

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Aulum IF 0 0 0 0 0
2 Herning KFUM 0 0 0 0 0
3 Ikast FC (2) 0 0 0 0 0
4 Tjørring IF 0 0 0 0 0